Často kladené otázky

Kdybys měl nějaký dotaz, klidně nám ho dej vědět!
Možná najdeš odpovědi na své otázky hned tady v naší sekci nejčastěji kladených otázek.
Pokud ne, neváhej a napiš nám rovnou přes náš formulář a my ti co nejdříve odpovíme.
Jsme tady pro tebe!

Na co se nás často ptáte?

Co je MUSART?
Jsme místo, kde se setkávají interpreti, manažeři a fanoušci, aby objevili novou hudbu, rozšířili svou síť kontaktů a navázali spolupráci. U nás můžeš najít nové interprety podle kraje a hudebního žánru, poslouchat jejich hudbu, sledovat jejich vývoj a přidat se k jejich fanouškovské základně. Interpreti zase mohou využít naše jednoduché rozhraní a vytvořit si svůj profil, prezentovat svou tvorbu, získat fanoušky a navázat spolupráci s dalšími umělci. A nejen to! Na Musart najdeš i mnoho novinek ze světa hudby, zajímavých rozhovorů, exkluzivních videí a do budoucna i možnost nákupu merche. Tak neváhej a připoj se k nám, abys objevil novou hudbu a rozšířil své hudební obzory!
K čemu MUSART slouží?
Na Musartu se můžeš těšit na interaktivní mapu, kde si najdeš svého oblíbeného interpreta podle kraje a hudebního žánru, množství novinek a článků ze světa hudby, poutavý obsah na sociálních sítích a budoucnost nás čeká i s e-shopem. Interpreti si mohou zakládat své profily a budovat své jméno a kariéru, a to díky jednoduchému rozhraní.
Kolik MUSART stojí?
Pokud se chceš připojit k naší platformě a založit si svůj vlastní profil, můžeš si vybrat mezi dvěma cenami za členství. Měsíční cena ti umožní plně využívat všechny funkce platformy, ale pokud si vybereš celoroční členství, získáš ještě více výhod a ušetříš peníze. Při registraci ti budou detailně popsány všechny výhody a ceny jednotlivých balíčků, tak neváhej a připoj se k nám!
Jak předplatné zruším?
Jak předplatné zruším? My u nás chceme, aby si každý zákazník užíval hudbu a zároveň aby se necítil nucen zůstat s námi navždy. Proto ti nabízíme možnost zrušení předplatného kdykoli s jednoduchým kliknutím. Členské předplatné, bude aktivní do konce měsíce a poté se samo ukončí. Nemusíš se obávat žádných složitých smluv či vázaností na dlouhou dobu. Vyzkoušej si naši platformu a uvidíš, že si ji zamiluješ!
Kde mohu zjistit více informací
Rádi bychom ti pomohli a zodpověděli všechny tvé dotazy. Pokud jsi nenašel na našem webu požadované informace, neváhej nás kontaktovat přes níže uvedené kontaktní údaje. Jsme tu pro tebe a budeme rádi, pokud ti můžeme pomoc

Nemůžeš najít odpověď na otázku? Obrať se na nás na info@musart.cz