Proč Musart

Pokud zvažuješ, zda se k nám přidat, rádi bychom ti představili několik důvodů, proč bys měl naši platformu využívat

Velký výběr interpretů

Najdeš u nás širokou škálu interpretů z různých hudebních žánrů a krajů České republiky. Můžeš snadno a rychle najít svého oblíbeného interpreta nebo objevit nová hudební jména díky naší interaktivní mapě.

Vše na jednom místě

Získáš přístup k velké dávce hudebních novinek a informací ze světa hudby, které tě určitě zaujmou. Budeš mít také možnost sledovat naše kanály na sociálních sítích a být v obraze s nejnovějšími trendy a akcemi.

Vlastní profil

Jako interpret si můžeš jednoduše vytvořit svůj profil a začít budovat své jméno a kariéru. Díky intuitivnímu rozhraní a mnoha funkcím se můžeš prezentovat fanouškům a manažerům tak, jak se ti líbí. Nečekej a začni svou hudební cestu právě zde!

Vyber si z našich dvou cenových variant a vytvoř
si svůj profil během pár minut!

Na co se nás často ptáte?

Co je MUSART?

Jsme místo, kde se setkávají interpreti, manažeři a fanoušci, aby objevili novou hudbu, rozšířili svou síť kontaktů a navázali spolupráci. U nás můžeš najít nové interprety podle kraje a hudebního žánru, poslouchat jejich hudbu, sledovat jejich vývoj a přidat se k jejich fanouškovské základně. Interpreti zase mohou využít naše jednoduché rozhraní a vytvořit si svůj profil, prezentovat svou tvorbu, získat fanoušky a navázat spolupráci s dalšími umělci. A nejen to! Na Musart najdeš i mnoho novinek ze světa hudby, zajímavých rozhovorů, exkluzivních videí a do budoucna i možnost nákupu merche. Tak neváhej a připoj se k nám, abys objevil novou hudbu a rozšířil své hudební obzory!

K čemu MUSART slouží?

Na Musartu se můžeš těšit na interaktivní mapu, kde si najdeš svého oblíbeného interpreta podle kraje a hudebního žánru, množství novinek a článků ze světa hudby, poutavý obsah na sociálních sítích a budoucnost nás čeká i s e-shopem. Interpreti si mohou zakládat své profily a budovat své jméno a kariéru, a to díky jednoduchému rozhraní.

Kolik MUSART stojí?

Pokud se chceš připojit k naší platformě a založit si svůj vlastní profil, můžeš si vybrat mezi dvěma cenami za členství. Měsíční cena ti umožní plně využívat všechny funkce platformy, ale pokud si vybereš celoroční členství, získáš ještě více výhod a ušetříš peníze. Při registraci ti budou detailně popsány všechny výhody a ceny jednotlivých balíčků, tak neváhej a připoj se k nám!

Jak předplatné zruším?

My u nás chceme, aby si každý zákazník užíval hudbu a zároveň aby se necítil nucen zůstat s námi navždy. Proto ti nabízíme možnost zrušení předplatného kdykoli s jednoduchým kliknutím. Členské předplatné, bude aktivní do konce měsíce a poté se samo ukončí. Nemusíš se obávat žádných složitých smluv či vázaností na dlouhou dobu. Vyzkoušej si naši platformu a uvidíš, že ji zamiluješ!

Kde mohu zjistit více informací?

Rádi bychom ti pomohli a zodpověděli všechny tvé dotazy. Pokud jsi nenašel na našem webu požadované informace, neváhej nás kontaktovat přes níže uvedené kontaktní údaje. Jsme tu pro tebe a budeme rádi, pokud ti můžeme pomoci.

Přidáš se k nám a staneš se součástí? Záleží nám na naší hudební scéně a podporujeme ji.